Cпортивний табір VODAN CAMP КАРПАТИ запрошує на територію спорту та чудового відпочинку у відпочинквому комплексі “Звенів” з 12 по 19 серпня!
Приємне спiлкування в колi нових друзiв, багато спорту i плавання, розваги та прогулянки, кориснi знання та новi умiння!
Вашi дiти не захочуть “сидiти” у мобiлках!
Запрошуємо дітей віком 8-12 років!
Протягом тижня діти матимуть:
• тренування з плавання під керівництвом кваліфікованого тренера в басейні з підігрівом двічі на день (плавання, ознайомчі ігрові заняття з водного поло, естафети)
• щодня мистецькі майстер-класи: акварельна техніка, суха та олійна пастель, розпис по дереву, роботи з природніми матеріалами на різні тематики
• прогулянки та активні спортивні ігри щодня (баскетбол, футбол, волейбол, теніс, пінг-понг, естафети, конкурси, ранкова гімнастика), логічні ігри, шахи, бібліотека цікавих книг
• сінема-клуб – англійською та українською
• щовечора – тематичні вечірки та свята (відкриття та закриття табору, піратська вечірка, піжамна вечірка, б’юті-вечірки, вечірня ватра та ін.), вечірня казкотерапія
• щоденні фотозвіти з занять, майстер-класів, екскурсій, прогулянок

І усе це на території відпочинкового комплексу “Звенів”.
Проживання – в 4-6 місних номерах із казковими краєвидами. Карпатська еко-кухня забеспечить збалансований раціон харчування.
В програмі табору – купання в чані з травами!

Вартість табору – 5950 грн. У вартість включено проживання, 4-разове харчування та частування на вечірках, усі спортивні тренування, усі матеріали для майстер-класів та активностей.
Для “ранніх пташок”, що забронюють місце у таборі до 15 липня – вартість складатиме 5750 грн.

Куратор табору: Марія 0984254641

The Annual (1)