Майже рік триває наш конфлікт із Регіональним відділенням фонду державного  майна щодо подовження договору оренди на користування приміщенням, в якому знаходиться «ВОДАН». Привівши цей захаращений об’єкт у належний стан для експлуатації за цільовим призначенням, інвестувавши значні кошти, ми стикнулись із питанням про наше виселення та сплату понад 500тис. штрафних санкцій.
16 листопада 2017 року в приміщенні Фонду державного майна України відбулася нарада, на якій було розглянуто звернення ФОП С.Куземської (м.Львів) до спеціальної контрольної комісії ВРУ з питань приватизації щодо конфліктної ситуації навколо орендних відносин з Регіональним відділенням ФДМУ по Львівській області. Об’єктом оренди є приміщення басейну для дітей та молоді в м.Львові, який перебуває на балансі Львівської політехніки.
Участь у нараді під головуванням заступника голови ФДМУ Нікітіна Ю.В. взяли очільники департаментів орендних відносин, оцінки, працівники юридичного департаменту ФДМУ, голова РВ по Львівській області М.Г.Копач, представники спеціальної контрольної комісії ВРУ та  ФОП С.Куземська.
В ході наради були заслухані позиції сторін конфлікту, дана оцінка діям посадових осіб Регіонального відділення та ФОП Куземська.
Враховуючи, що на даний час конфліктна ситуація розглядається в суді, сторонам було рекомендовано укласти мирову угоду. При цьому були запропоновані основні умови такої угоди: визнання договору не припиненим, відсутність заборгованості з боку орендаря перед бюджетом, проведення нової оцінки об’єкта оренди з рецензуванням у центральному апараті ФДМУ.
Комісія вітає такий виважений підхід з боку ФДМУ, реалізація якого забезпечує безперервність орендних надходжень до бюджету, можливість подальшого розвитку об’єкта оренди та надання соціально важливих послуг для мешканців міста та свідчить про можливість партнерських стосунків між бізнесом та владою.