Ці заняття сприяють природному загартовуванню немовлят, чудовому фізичному розвитку та хорошому настрою щодня!

baby_pool[1]

Заняття проводяться  під наглядом кваліфікованих інструкторів у чистому та теплому басейні.

Під час занять у басейні, для мацьоп створюється сприятливе середовище, завдяки якому вони швидко починають спраймать воду, як рідне, безпечне та комфортне середовище. У такому середовищі малюки швидко згадують природні навики плавання, руху у воді, затримки дихання, пірнання.
Також малята отримують величезне задоволення від перебування у воді з мамою і татом. Заняття наповнене веселими іграми, піснями та цікавими вправами, що сприяє швидкій адаптації дитини.

Після таких занять діти краще сплять, швидше розвиваються інтелектуально, зміцнюється їх серцево-судинна система і опорно-руховий апарат.

Оптимальним віком для початку плавання з немовлятами вважається 2-4 тижні життя дитини, коли малюк вже повністю адаптувався до навколишнього світу і почав добре додавати у вазі, але ще не втратив вроджені плавальні рефлекси – відомо, що до трьох місяців вони починають згасати.

Краще всього йти в басейн після 2-х місяців, але до цього було б добре, аби мами і татусі займалися вдома у звичайній ванні. При потребі можна викликати додому інструктора, який покаже необхідні навики та навчить батьків, яким чином найкраще проводити заняття.