Фотогалерея

Про комплекс

Що для вас вода?

Хімічна речовина у вигляді прозорої безбарвної рідини без запаху і смаку, що складається з одного атома оксисену і двох гідрогену; найпоширеніша речовина на земній кулі, що покриває близько 2/3 поверхні планети; 86-50% складу організму людини? Все це так. Але для нас вода, це ще місце, в якому можна відчути свободу, здійснити політ, підтримати і вдосконалити своє тіло, забути всі негаразди і залишити проблеми на вулиці. Адже вода має властивість очищувати, збалансовувати, відновлювати рівновагу, вона не пускає до себе негатив, тому занурившись, вона позбавить від нього і вас, а вийшовши ви зможете обрати шлях без хвилювань, нервів, можливість легко думати і ясність в голові дозволять швидко і ефективно вирішувати завдання.

Ми пропонуємо Вам прийти і розділити з нами радість і ефект від перебування у воді. До вашого користування 25 метровий басейн, що має 3 плавальні доріжки, чиста вода, без вмісту хлорки, яка очищується за допомогою надзвичайно потужної інфрачервоної лампи. Так, саме так, ми вирішили не використовувати такий давно всім відомий і не надто любимий засіб очистки, як хлорка; адже, якщо ви бували коли-небудь в хлорованій воді, то могли помітити неприємне відчуття стягування на шкірі, специфічний і не властивий живій воді запах і смак. Саме тому, ми відмовились від цього методу і обрали для збереження криштальної чистоти нашої води ультрафіолетові лампи. Це один з найсучасніших методів у світі, який дозволяє позбавити воду від мікроорганізмів і хворобливих бактерій. Так ви отримаєте не лише якісну воду, безпечне перебування у воді, але й море позитивних емоцій від розуміння, що ви дбаєте про себе, у разі регулярного відвідування, відчутний ефект, адже плавання не лише гармонійно розвиває і навантажує всі м’язи в тілі (навіть ті, про існування і можливість роботи яких Ви і не підозрювали), але й тонізує і підтягує шкіру, зміцнює мускулатуру тіла, дає змогу вашому тілу виглядати спортивно, підтягнуто і неперевершено.

Маємо для Вас особливу пропозицію! Ви напевно знаєте як приємно після роботи відпочивати, а як приємно вилізти з озера і поніжитись на сонечку… Сонце запросити ми не змогли, та дати можливість прогріти м’язи і розслабитись в теплі – ми можемо. Спеціально для Вас в приміщенні басейну кожного дня з 18:00 працює суха сауна, вартість якої входить в ціну відвідування. Ви зможете оцінити всі переваги прогріваю чого відпочинку в сауні, а для відважних пропонуємо можливість контрастного душу з бочки. А Вам це під силу? Ви зможете? Приходьте і перевіримо! І звісно на завершення наш теплий колектив, це люди, які завжди з посмішкою (наш вибір пав лише на оптимістів), які люблять дітей і мають хороші комунікативні навички, вони завжди готові відповісти на ваші запитання, розказати про басейн, можливості і переваги, які Ви отримаєте від його відвідування. Отже, ласкаво просимо і будемо раді вас бачити!

Шукаємо персонал

Запрошуємо до співпраці:

– Тренерів з плавання

– Рятувальників

– Інженерів

——————————-

Прохання резюме відправляти на електронну адресу vodan.info@gmail.com

Наші тренери

 

ПІБ

ДЬОМІНА ЛЮДМИЛА ЮРІЇВНА

Досягнення в спорті

Кандидат майстра спорту України по плаванню

1990 р. – призерка України у першості з плавання

– Учасниця чемпіонатів України та кубку України

– Чемпіпіон Універсіад Львівщини

– Володарка кубку ЛЬвівської області з плавання

– Бронзовий призер кубку України

– Переможниця змагань із сучасного п’ятибоства

Посада в спортивно-оздоровчому комплексі “ВОДАН”

Тренер водних програм. Персональний тренер 1-ої категорії

 

406453_2412654645377_358582123_n

ШМИТЬКО ІННА ПАВЛІВНА

 

 

ШМИТЬКО ІННА ПАВЛІВНА

Досягнення в спорті

2013 р. – Педагог раннього розвитку дітей

2013 р. – Інструктор ранього плавання “Мацьопа

Посада в спортивно-оздоровчому комплексі “ВОДАН”

Тренер водних програм ранього плавання та для вагітних РЦ “Мацьопа”.

 

 

gnI98PtteTw

БІЛОВУС ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

 БІЛОВУС ЛЕСЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Освіта

2008 р.- 2013р – Львівський держаний університет фізичної культури

Досягнення в спорті

2012 р. – 2016 р. Інструктор з плавання в дошкільних навчальних закладах

2016 р. – Інструктор раннього плавання ДК “Аквадіти”

Посада в спортивно-оздоровчому комплексі “ВОДАН”

Тренер водних програм ранього плавання та для вагітних ДК “Аквадіти”. 

 

 

Тренер це людина, яка знає не лише наявні можливості на 100%, але вірить в мій потенціал!

Не можна применшувати роль мами у вихованні і ставленні дитини до світу, адже вона перша кого бачать дитячі очі і кого найкраще сприймають, також не можна применшувати вагомість першої вчительки в школі у фомуванні дитячого бажання вчитись, дуже важливим є те, як нам подадуть щось нове, як розкажуть, як дадуть зрозуміти основні механізми і можливості вдосконалення, так само дуже важливим для людини, що вирішила займатись плаванням, є тренер. Це велика людина, яка проводить у світ нових можливостей, відчуттів, яку ми згадуємо досягнувши поставлених цілей, якій дякуємо за підтримку і віру в нас. Це авторитет, взірець до якого ми прагнемо.

Наші тренери подарують вам безпечне і результативне заняття плаванням, комунікативність та любов до дітей, дозволяє їм добре налагоджувати стосунки з цими маленькими квітами і нівельовувати їх страх перед водою, вони навчать розуміти її, правильно з нею взаємодіяти, дотримуватись правил поведінки, безпеці перебування у воді, результативні заняття, хороша техніка, вміння і впевненість поводження в воді, запал до самовдосконалення, а також море позитивних емоцій і щастя в людських очах, це те, що ви отримаєте від тренерів і те, чим вони з радістю з вами поділяться. Можливо наша команда не є великою за кількістю, але точно велика за якістю. На базі нашого басейну працює 5 тренерів, це добре навчені, в хорошій фізичній формі, без шкідливих звичок люди, що допоможуть вам освоїтись у воді і супроводжуватимуть на шляху розвитку.

Чому варто займатись плаванням?

 

bSnsgCGc81s

1. У дитячому віці плавання виправляє поставу, а в дорослому корегує.
2. Добре підходить для людей, які мали травми і хочуть повернутись до спорту.
3. Задіяні всі групи м’язів в людському тілі.
4. Скомбінувавши лише 4 різних стилі, ви зможете схуднути, підтягнути м’язи і надати еластичності вашій шкірі.
5. Завдяки плаванню прискорюється обмін речовин.
6. Перебування у воді знімає стрес, розслабляє тіло і звільняє розум.
7. Опір води у 10 разів більший як повітря, а отже тренування у воді у 10 разів ефективніші.
8. Займаючись годину в басейні і поєднуючи 4 стилі плавання ви спалюєте близько 500 кал.
9. В університеті Південної Кароліни проведено дослідження серед 40500 чоловіків, яке тривало 32 роки, результати показали, що у тих з них, які займались плаванням, смертність впала на 50%. Отже науково доведено, що плавання продовжує життя!
10. Вода має унікальні загартовуючі властивості, які зміцнюють імунну систему і дають захист від різних вірусних захворювань.
11. У плавців значно знижується ризик гіпертонії.
12. Регулярні заняття у дітей підвищують короткочасну пам’ять.

Яндекс.Метрика