Хлопці 2012-2014 рр. вільний стиль, дистанція 25м, :

1 м.- Власюк Олександр

2 м.- Генсельський Давид

3 м- Кондратюк Данило

 

Хлопці 2012-2013 рр. спина, дистанція 25 м:

1 м.- Власюк Олександр

2м.- Білоус Данило

3м.- Гавран Артем

 

Дівчата 2010-2011 рр. спина, 25 м:

1м.- Артюх Анастасія

2м.- Подібка Дарина

3м.- Гураль Юля

 

Хлопці 2010-2011 рр., спина, 25 м:

1м.- Совга Данило

2м.- Заєць Данило

3м- Корбяк Назар

 

Дівчата 2010-2011 рр. брас, 25 м:

1м – Артюх Анастасія

2м – Леньо Олена

3м- Копій Вікторія

 

Хлопці 2010-2011 рр., брас, 25 м:

1м-  Добрянський Микола

2м- Фомічев Остап

3м- Соловйов Тимур

 

Дівчата 2010-2011 рр. вільний стиль, 25 м:

1м – Подібка Дарина

2м – Леньо Олена

3м- Пясковська Ліза

4м – Лозинська Марта

 

Хлопці 2010-2011 рр., вільний стиль, 25 м:

1м – Заєць Данило

2м – Бучинський Остап

3м – Совга Данило

 

Дівчата 2008-2009 рр. вільний стиль, 25 м:

1м – Мамчак Христина

2м – Коваль Олена

3м – Павленко Христина

 

Хлопці 2008-2009 рр., вільний стиль, 25 м:

1м – Онищак Максим

2м – Кобринович Богдан

3м – Хомяк Володимир

 

Дівчата 2009-2008 рр. брас, 25 м:

1м – Новіцька Сніжана

2м – Павленко Хрисина

 

Хлопці 2008-2009 рр., брас, 25 м:

1м – Онищак Максим

2м – Возний Микита

3м – Вільчинський Юрій

 

Дівчата 2009-2008 рр. спина, 25 м:

1м – Коваль Олена

2м – Мамчак Христина

3м – Новіцька Сніжана

 

Хлопці 2008-2009 рр., спина, 25 м:

1м – Возний Микита

2м – Корбинович Богдан

3м – Федоришин Захар

 

Дівчата 2006-2007 рр. вільний стиль, 50 м:

1м – Павленко Софія

2м –  Шкарабан Анастасія

3м – Юрків Наталя

 

Хлопці 2006-2007 рр., вільний стиль, 50 м:

1м – Пининців Роман

2м – Докучай Демян

3м – Наконечний Андріан

 

Дівчата 2006-2007 рр. брас, 50 м:

1м – Македонська Вікторія

2м – Павленко Софія

3м – Савран Іванна

 

Хлопці 2006-2007 рр., брас, 50 м:

1м – Докучай Демян

2м – Лис Микола

3м – Піяклвський Павло

 

Дівчата 2006-2007 рр. спина, 50 м:

1м – Юрків Наталя

2м – Сахринь Анна

 

Хлопці 2006-2007 рр., спина, 50 м:

1м – Власюк Андрій

2м – Наконечний Андріан

3м – Лис Микола

 

 

Хлопці 2004-2005 рр., вільний стиль, 50 м:

1м – Сулим Роман

2м – Сиса – Паньків

3м –  Колодій Захар

 

Дівчата 2004-2005 рр. брас, 100 м:

1м – Кондратюк Андріана

 

Хлопці 2004-2005 рр., брас, 100 м:

1м – Пипинців Роман

2м – колодій Захар

 

Дівчата 2004-2005 рр. спина, 100 м:

1м – Кондратюк Андріана

 

Хлопці 2004-2005 рр., спина, 100 м:

1м – Сулим Роман

2м – Сиса-Паньків Максим

3м – Русин Володя

першість водану