Шановні абітурієнти!

Вибір навчального закладу – це серйозний крок. Хочемо нагадати, що частина ВНЗ є вузькоспеціалізованими та потребують заліку з плавання для вступу. Він потрібен в усіх ВНЗ України спортивного напрямку, а також, частинах військових кафедр ВНЗ України. Також плавання є заліковою дисципліною у бортпровідників, та у деяких університетах по обміну, де є можливість працювати рятувальником на відкритих водоймах, у вільний від навчання час.
Тренерський склад СБ Водан радо вітатиме молодих та амбітних стюардесс та військових спеціального призначення, майбутніх колег тренерів усіх напрямків та медиків широкого формату. Ми забезпечуємо надійні програми навчання. За вами – результат!
Для вступу на згадані дисципліни найпоширеніша дистанція – це 100м. Стиль немає значення. Ваш час запливу – це Ваша оцінка (відповідно і рейтинг). Більшість починають заняття за місяць до вступу. Це – помилкова стратегія, адже перед вступною кампанією часу завжди не вистачає, нервова система у напрузі тощо. Тому і результати бувають невтішними.
Тому подбайте про свою підготовку та свій вступ завчасно  – почніть тренуватися уже зараз!
Будьте максималістами разом з нами!